MedicoMAX zapewnia kompleksowy zestaw usług związanych z prowadzeniem gabinetów stomatologicznych, medycznych oraz kosmetycznych. Wybierając naszą firmę stawiasz na doświadczenie i profesjonalizm. Pomożemy Ci stworzyć wymarzony gabinet i otoczymy wsparciem, dzięki któremu będziesz mógł zapomnieć o problemach i awariach. Doskonale wybrany sprzęt pozwoli na zwiększenie jakości usług oraz komfortu pracy.

Naszą siedzibą główną jest Łódź. Centralna lokalizacja pozwala nam na świadczenie usług na obszarze całej Polski. Każdego roku poszerzamy zasięg klientów odpowiadając na zaufanie, którym nas obdarzyli. Ciągłe szkolenia oraz precyzyjna oferta produktowa pozwalają nam zaspokajać potrzeby najbardziej wymagających klientów. Gwarantujemy współpracę opartą na najwyższych światowych standardach.

Usługi

Doświadczenie, indywidualne podejście oraz kompleksowość to elementy, które wyróżniają MedicoMAX na rynku. Wierzymy, że człowiek i sprzęt są tak samo istotnymi elementami funkcjonowania gabinetu. Cenimy czas i potrzeby naszych klientów odpowiadając profesjonalizmem i elastycznością. Nasza firma to znacznie więcej niż tylko dostawca urządzeń medycznych renomowanych marek. Jesteśmy do Twojej dyspozycji i będziemy zawsze, kiedy będziesz nas potrzebował!

Zachęcamy do kontaktu. Napisz do nas lub zadzwoń i powiedz, w czym możemy Ci pomóc? 😉