MedicoMAX oferuje kompleksowy zestaw usług związanych z projektowaniem, wyposażeniem oraz serwisowaniem sprzętu w Twoim gabinecie. Skorzystaj z naszego doświadczenia, aby stworzyć swój wymarzony gabinet, który nie tylko będzie funkcjonalny, ale także przyjazny pacjentom. Zapraszamy do współpracy!

1. Projekt gabinetu

Pomożemy Ci zaprojektować Twój wymarzony gabinet w każdym detalu. Współpracujemy z najlepszymi specjalistami z branży (architekt, elektryk, hydraulik).

2. Niezawodny sprzęt

Pomożemy w optymalnym wyborze sprzętu do Twojego gabinetu i nie tylko. Wykorzystaj nasze doświadczenie i kompleksowo wyposażysz swój gabinet.

3. Serwis sprzętu

Zapewnimy Ci profesjonalny serwis sprzętu stomatologicznego, medycznego oraz kosmetycznego. Wykonujemy instalacje sprzętu, naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne, a także przeglądy techniczne (z wpisem do paszportu technicznego).

4. Finansowanie zakupów

Pokażemy Ci skąd wziąć pieniądze na finansowanie bieżących inwestycji. Dokonujemy analizy dostępnych na rynku ofert i pomagamy wybrać optymalny produkt.

5. Promocja wizerunku

Pokażemy Ci jak zadbać o właściwy wizerunek gabinetu oraz jakie korzyści mogą wyniknąć z odpowiedniej promocji. Pomożemy Ci zbudować własną stronę internetową oraz założyć profil w mediach społecznościowych.

6. Analiza danych firmy

Przeanalizujemy dane dotyczące Twojej firmy, pomagając Ci określić dobre i słabe strony oraz odkryć prawdziwy potencjał w niej drzemiący.

7. Wsparcie IT

Udostępnimy Ci narzędzia, które usprawnią zarządzanie oraz działanie Twojego gabinetu. Nie trać czasu na wypełnianie tabelek - automatyzuj procesy i skup się na tym, co najważniejsze!

8. Szkolenia

Zapewnimy Twojemu zespołowi szkolenia z obsługi sprzętu i oprogramowania. Znajomość możliwości sprzętu oraz oprogramowania umożliwi właściwe oraz optymalne jego wykorzystanie.

9. Projekty osłon

Pomożemy Ci wybrać właściwe miejsce do instalacji sprzętu RTG oraz rodzaj osłony stałej, która zapewni maksimum bezpieczeństwa.

Usługi
Usługi
Usługi
Usługi
Usługi