Sprzęt stomatologiczny ulega usterkom jak każdy inny. Zużyć lub popsuć może się fotel, pompa ssąca, autoklaw albo któryś z podzespołów unitu stomatologicznego. Systematyczne przeglądy techniczne są niezwykle istotnym aspektem prowadzanie każdego gabinetu. Pozwalają na wykrycie usterek oraz wydłużają żywotność urządzeń. Właściwa obsługa serwisowa pozwala na zminimalizowanie ryzyka wystąpienia nieprzewidzianej usterki, która mogłaby doprowadzić do czasowego wyłączenia gabinetu z użytkowania i tym samym doprowadzenia do braku możliwości pomocy pacjentowi. Dlatego tak ważny jest dobry serwis sprzętu stomatologicznego, medycznego, czy kosmetycznego. Na szczęście my taki prowadzimy!

Nasza oferta to kompleksowy serwis unitów stomatologicznych, foteli stomatologicznych, autoklawów, urządzeń do radiologii, systemów ssących, kompresorów, a nawet szeregu końcówek stomatologicznych. Wykonujemy naprawy zarówno gwarancyjne jak i pogwarancyjne. Obsługujemy sprzęty wielu firm – Kavo, Durr, SciCAn, Domina, Mocom. Prowadzimy autoryzowany serwis sprzętu stomatologicznego, działamy szybko i sprawnie. Trzymamy się norm i standardów producenta. Wymieniamy na oryginalne części. Na życzenie, przeprowadzamy regularne przeglądy.

Autoryzowany serwis

Nasi specjaliści dokonują przeglądów i napraw zgodnie z zachowaniem najwyższych standardów i zaleceń producentów. Wykonujemy naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne.

Oryginalne części

Wierzymy, że sprawność urządzenia zależy od najsłabszego elementu, dlatego wykorzystujemy jedynie oryginalne części zamienne, które zapewniają odpowiednią jakość.

Cykliczne przeglądy

Regularne przeglądy i serwis urządzeń gwarantuje niezawodność i przedłużają ich żywotność. Dokonujemy również przeglądów technicznych z wpisem do paszportu technicznego.

Serwis

Unity stomatologiczne

KAVO, A-DEC, SIRONA, FEDESA, MAKROMED, EKODENT, DIPLOMAT, STERN WEBER, SIGER, RUNYES

Autoklawy stomatologiczne i kosmetyczne

MELAG, MOCOM, STERN WEBER, EURONDA, SciCAN, DOMINA, COMINOX, DAC, RUNYES, YESON, WOSON

Radiologia - rentgeny punktowe, radiowizjografia, skanery płytek fosforowych, pantomografy oraz tomografy

KAVO, SIRONA, GENDEX, VATECH, SATELEC, CARESTREAM

Systemy ssące

DURR, CATTANI, EKOM, MGF, 4TEK

Kompresory

DURR, CATTANI, EKOM, MGF, 4TEK

Końcówki stomatologiczne

NSK, KAVO, BienAir, W&H

Inny sprzęt