Fotele stomatologiczne dostają w gabinecie w kość jak mało który sprzęt. Muszą wytrzymać różne obciążenia, łatwo się regulować oraz być odpornym na temperament każdego pacjenta. Ci mogą być różni – spokojni, bardzo zdenerwowani, siedzący stabilnie albo wykonujący nagłe i zrywne ruchy. Nie bez znaczenia jest też jakość wykonania, ergonomiczne siedzenie czy materiały. Ich funkcjonalność nie sprowadza się jedynie do wygody pacjenta. Konstrukcja foteli stomatologicznych różni się nieco od tych stosowanych w domach czy biurach. Posiadają regulację wysokości, sprzężoną z pedałem. Muszą potrafić przystosować się do pacjenta o każdym wzroście i typie budowy ciała. Dlaczego o tym mówimy? Bo wszystko to może się popsuć! I my to naprawiamy.

Prowadzimy profesjonalny serwis foteli stomatologicznych. Zajmujemy się naprawą foteli, wymianą elementów i ich montażem. Wiemy, jak skonstruowane są fotele stomatologiczne. Wiemy, do czego służą oraz z jakimi emocjami wiąże się niejedna wizyta. Rozumiemy, jak istotny to podzespół i jak ważna jest jego sprawność i stabilność. Chodzi przecież o komfort pracy i bezpieczeństwo pacjenta. Pomożemy też z wyborem odpowiednich modeli do każdego gabinetu stomatologicznego.

Fotele stomatologiczne to tylko jeden z rodzajów sprzętu, który obsługuje nasz serwis sprzętu stomatologicznego. Naprawiamy unity stomatologiczne, autoklawy, systemy ssące, kompresory, urządzenia do radiologii czy końcówki stomatologiczne. Reagujemy szybko, dbamy o standardy, korzystamy wyłącznie z oryginalnych części i prowadzimy okresowe przeglądy.

Serwis foteli stomatologicznych