Wyświetlanie wszystkich wyników: 11

Czym są unity stomatologiczne? To podstawowa jednostka sprzętowa w każdym gabinecie dentystycznym. Składają się na nią najpotrzebniejsze elementy do leczenia pacjenta – specjalny fotel stomatologiczny z nożnym sterownikiem, konsola, stoliki dla lekarza i asysty, spluwaczka, śliniaki z ssakiem i pompą ssącą, lampa zabiegowa i cały szereg urządzeń peryferyjnych. Dobre unity stomatologiczne cechuje łatwość montażu i eksploatacji, zróżnicowane względem potrzeb wyposażenie, ergonomiczny kształt i przyjemna, stonowana kolorystyka. Wszystko to zawarte jest w ofercie MedicoMAX.

Unity stomatologiczne – oferta

Nasza oferta jest bogata. Znajdują się w niej unity stomatologiczne STERN WEBER, KAVO, A-DEC, SIRONA, FEDESA, MAKROMED, EKODENT, DIPLOMAT, SIGER, RUNYES. To sprawia, że nasze unity są bardzo zróżnicowane. Skorzystają zarówno Klienci wymagający podstawowej funkcjonalności jak i tej bardziej rozbudowanej. Do diagnostyki, leczenia i badań. W ofercie Klienci znajdą unity pod potrzeby dentysty prawo i leworęcznego. Do gabinetów dużych jak i większych rozmiarów. Funkcjonalność jest naprawdę spora. Przykładowo unity stomatologiczne Stern Weber posiadają lampę z regulacją barwy i filtrem przeciw polaryzacyjnym. Bardzo wygodne i łatwe w sterowaniu fotele, kompaktowy kształt konsoli oraz elektroniczny panel. To jednak nie wszystko.

W ofercie MedicoMAX znaleźć można także peryferia i liczne końcówki stomatologiczne (jak choćby kątnice stomatologiczne) do zamontowania w unitach. Oprócz tego oferujemy kompleksowy serwis unitów stomatologicznych.